Screenshot 2021-02-23 at 14.14.50.png

W 30 DNI

BĘDZIESZ GOTOWY DO TESTU Z W-F 

 WOJSK I POLICJA

ĆWICZ SAM W DOMU ZDALNY PROGRAM KARDIOWASKULARNY SŁUŹBY PRZYGOTOWAWCZEJ

NIE WYMAGA BIEGU NA BIEŻNI WIECEJ NIŻ 1 RAZ W TYG.

Najintensywniejszy i najskuteczniejszy, metaboliczny trening HIIT dla Wojska i Policji w Polsce.

Override Fitness został opracowany i przetestowany przez  szer. rezerwy Mariusza Mrozka (19 Lubelska), instruktora Taekwondo, Instruktora Aikido, Instruktora fitness, z 19 letnim doświadczeniem pracy w Wielkiej Brytani jako instruktor wydolności Bleep Test w Testach dla Wojska i Policji. 

Domowy Wydolnościowy Trening Wojskowy i Policyjny zwany "OVERRIDE" to rewolucyjny trening typu HIIT, oparty na treningu Full Body HIIT, systemu asystenta profesora tzw. "Zuniga Rezim", który testował HIIT na wojskach US Marines Corps. Override przygotowuje  organizm ludzki do najbardziej rygorystycznych testów wydolności z W-F w Polsce.

Program pozwala na osiągniecie w 3 miesiące, rezultatu wydolności Full Body na poziomie US Marines Corps oraz Polskiego GROM !

Program Treningowy Override Fitness jest ekstremalnie intensywny bo spala nawet do 1300 kcal w 60 min.

 Zastępuje klasyczne pompki, przysiady, uginanie tułowia, stymulując wszystkie grupy mięśni w tym samym czasie, co pozwala na osiągniecie kompletnie nowych wysokości pojemności tlenowej w grupach mięśni . 

Zaletą treningu OVERRIDE jest naukowo opracowany zestaw ćwiczeń przebijający Adaptacje na zmęczenie w grupach mięśni tzw. "Adaptation Response" powodujący nieskończone popychanie organizmu do coraz to nowych wysokości potrzebnych do długotrwałych obciążeń metabolicznych, np. manewry na poligonie.

Program Override w 100% przygotowuje fizycznie, psychicznie do testów z WF służb mundurowych w Polsce.

Program OVERRIDE jest polecany dla kadetów służb wojskowych (służba przygotowawcza ), kadetów do Policji, kandydatów Jednostek Specjalnych GROM oraz osób pragnących utrzymać swój organizm na najwyższym poziomie i wydolności potrzebnej do wykonywania intensywnych zadań wojskowych i operacji służb mundurowych.

W 90 DNI WYDOLNOŚĆ

 KARDIO- JEDNOSTKI GROM

 ORAZ US MARINES CORPS

DORÓWNAJ NAJLEPSZYM W POLSCE I NA ŚWIECIE TRENUJAC DO TRENINGU HIIT NA NASZEJ PLATFORMIE

NAWET NAJLEPSI KOMANDOSI W POLSCE PŁACZA NA PODŁODZE PRZEZ PIERWSZE 4 TYGODNIE !

DLA KOGO JEST TEN TRENING?

JAKA WYDOLNOŚĆ PO 4 TYGODNIACH ?

Po przejściu 4 tygodni treningu Override ponad 99% żołnierzy zdaje Polski test z wf wliczając bieg na 3 km. 

Zaleta treningu Override Full Body jest bardzo szybkie i skuteczne rozciągnięcie rozrostu kapilarnego w grupach mięśni pozwalającego na rozwinięcie ekstremalnej wydolności układu kardiowaskularnego oraz układu kardiorespiracyjnego.

PRZYROST ENERGII O 400% 

Po przejściu całego programu Override (3 m-ce), żołnierze po prostu się nie męczą na poligonie.

Wszyscy stoją a ty dalej biegniesz !

Zwiększa się samoocena żołnierza oraz jego produktywność na polu. W takich warunkach początkowego przygotowania psychofizycznego pojawia się wysoka konkurencja wśród żołnierzy już po przekroczeniu jednostki ( służba przygotowawcza). Takie przygotowanie otwiera nowe możliwości wśród całego personelu wojskowego i kadry oficerów prowadzących np. pluton a przede wszystkim podwaja możliwości produktywności szkolenia służby przygotowawczej przez kadrę.

Dodatkowo trening Override pomaga bezpłatnie w utrzymaniu wagi żołnierza,  (doradzamy jak jeść, i co jeść, a także kiedy nie jeść, aby utrzymać wagę co w wielu przypadkach jest problemem wśród starszej kadry wojska polskiego.

Już po pierwszym tygodniu rozpoczęcia treningu Override rozpoczynają się pozytywne przemiany metaboliczne u żołnierza.

Ponad 80% ludzi po przejściu treningu Override zrzuca bardzo szybko swoja wagę nawet do -20 kg !

Aby zmierzyć pełną wydolność kardiowaskularną trenującego po przejściu treningu Override, potrzebne jest zastosowanie dodatkowego testu z WF typu BLEEP TEST, który oceni jego poziom pojemności tlenowej bez przyrządów tlenowych.

 Bleep test to 21 poziomowy BIEG OD LINI DO LINI. Aby osiągnąć poziom Poziom 1 musisz dobiec od lini do lini 8 razy Podczas dobiegu do każdej kolejnej lini musisz poczekać na GŁOŚNY sygnał BLEEP !!!.

Każdy nowy poziom ma krótsze odstępy sygnału Bleep. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak wygląda Bleep test.

Jest to jedyny test zmierzenia prawdziwej wydolności kardiowaskularnej mundurowego.

W Wielkiej Brytanii minimalny poziom Bleep test pozwalający na pracę w Policji brytyjskiej to poziom 6.

W Polsce porównujac wydolność potrzebną do zdania wf to równoznacznik poziomu Bleep test 3.

Niestety, ale tak szokująca prawda. Jeżeli 12 latek dobrze się wyśpi to jest w stanie zaliczyć poziom 3 ! 

Uwaga Bleep Test Nie jest Polecany dla niepełnoletnich

Poziom wydolności np. SAS lub US Marines w USA nie ma limitu to znaczy, że dostanie się do grona najlepszych bardzo zależy od wielu czynników, czyli wydolnośći kardiowaskularnej, indywidualnych predyspozycji kandydata, oraz przygotowania fizycznego. Aby to uzyskać na pewno do tego potrzebny jest właśnie taki metaboliczny wyzywający psycho-fizycznie trening, połączony z wewnętrznymi treningami taktycznymi danej jednostki mundurowej.

Do roboty Polskie Wojsko, pokażcie na co was stać.

Pozdrawiamy, Override Fitness

SZYBKA UTRATA NADWAGI

BLEEP TEST WŁAŚCIWYM POMIAREM WYDOLNOŚCI ŻOŁNIERZA